צוות המרפאה

צוות המרפאה 

 צוות המרפאה המונה 15 איש מקפיד על רמה מקצועית גבוהה ביותר ללא קיצורי דרך וללא פשרות. הטיפולים מבוצעים תחת קורת גג אחת ותחת פיקוחו של ד"ר רביב אריה. הרופאים המומחים כל אחד בתחומו בוגרי הדסה ירושלים, מקפידים לזהות את הצורך של המטופל ויחד עם הצוות כולו מקפידים לסיים את הטיפול על הצד הטוב ביותר, כשטובת המטופל עומדת למול עיניהם לאורך כל הדרך.


 ד"ר אריה רביב - מנהל המרפאה

בוגר אוניברסיטת תל אביב ובוגר ביה"ס לרפואה פאדובה איטליה. ד"ר רביב עבר השתלמויות רבות בתחום ההשתלות בארץ ובחול (UCLA), הוא חבר קבוע באגודת רופאי שיניים האירופאית להשתלות ומנהל את המרפאה ברוח השמרנות וההקפדה על הפרטים הקטנים. עיקר עיסוקו בתחום הכירורגיה, ההשתלות והשיקום על גבי שתלים כולל פתרונות אסתטיים, יצירתיים ומפתיעים בפשטותם, כמו למשל עקירות של שיניים כלואות במינימום טראומה ובהרדמה מקומית מיידית (ללא צורך בהרדמה של כל מחצית הפנים למשך 4 שעות ויותר!).

 

 ד"ר שני פורת-אפרתי - מומחית לשיקום הפה

בוגרת רפואת שיניים בהדסה ירושלים, שם סיימה התמחות בשיקום הפה. ד"ר פורת-אפרתי עוסקת ברפואת שיניים משקמת ומשמרת, וכן מדריכה סטודנטים לרפואת שיניים בקורס לשיקום הפה.
לדברי ד"ר פורת-אפרתי, "מה שמשך אותי דווקא לתחום השיקום היה הנגיעה הרבה שיש לתחום זה לאומנות וליצירתיות בעבודה, דבר המכניס עניין ואתגר לכל טיפול וטיפול".

 ד"ר רונית מאור - מומחית לטיפולי שורש
סיימה את מסלול ההתמחות באנדודונטיה (טיפולי שורש) בהדסה עין כרם בשנת 2005. מטפלת במבוגרים ובילדים, מבצעת טיפולי שורש, חידוש טיפולי שורש, כירורגיה אפיקלית (אפיסקטומי)
והלבנה תוך כותרתית. 
ד"ר יוסף טיירי מארק - כירוגיה והשתלות שיניים
ד"ר מארק הוא בוגר לימודי רפואה ורפואת שיניים בפריז, סיים התמחות בשתלים וכתרים. בעל 20 שנות ותק בתחומו, וניסיון רב בהיבטים הכירורגיים והשיקומיים של טיפולי השתלה, המאפשרים לו להציע פתרונות יצירתיים גם במקרים המורכבים ביותר, עם הצלחות ארוכות טווח מוכחות. כיום בעל מרפאת שיניים פרטית בפריז משנת 2005.
ד"ר דביר גינזבורג - אסתטיקה של הפה
ד"ר גינזבורג השלים את הכשרתו ברפואת שיניים בפלורידה, ארה"ב, ובעל תואר DMD ו – MBA. לאחר מכן, עבד כמתמחה ראשי באוניברסיטת קולומביה במשך שנתיים. ד"ר גינזבורג הצטרף כשותף בחברת Exceldent בלונג איילנד, שם עבד וניהל שש מרפאות שונות. הוא הרצה באין ספור כנסים, ושימש כיועץ בהכשרת רופאי שיניים חדשים. ד"ר גינזבורג מביא עימו ניסיון נרחב בכל תחומי רפואת השיניים, כולל שתלים וקוסמטיקה.


ד"ר ענת רז - אסתטיקה דנטלית
ד"ר ענת רז סיימה את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת NYU בניו יורק בארצות הברית.
בין השנים 2001-2010 ניהלה מרפאת שיניים פרטית במנהטן, בין השנים 2001-2009 נמנתה על סגל ההוראה באוניברסיטת NYU ובין השאר ישבה בוועדת הקבלה בבית הספר לרפואת שיניים.
ד"ר ענת רז מתמקדת ברפואת שיניים אסתטית וחותרת למצוינות והעשרה מקצועית לצד שמירה על קשר רציף והדוק עם האקדמיה במטרה להעניק למטופליה את הטיפול הטוב ביותר ומתמחה בתכנון אסטרטגיה ופתרונות ייחודיים לכלל טיפולי השיניים בראיה אסתטית. מיד עם חזרתה לארץ השתלבה בסגל ההוראה במרכז לאסתטיקה דנטלית ומחקר קליני על שם רונלד גולדשטיין במחלקה לשיקום הפה, הפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית הדסה בירושלים. במסגרת זו משמשת כמדריכה קלינית להכשרת רופאים בתוכנית למצוינות ברפואת שיניים ואסתטיקה דנטלית.
ד"ר ענת רז עברה ועוברת השתלמויות רבות בארץ ובעולם המתמקדות בחוד החנית בתחום האסתטיקה הדנטלית.רינה קלינה - שיננית מוסמכת
בוגרת אוניברסיטת תל אביב. עובדת במרפאת שיניים רביב מזה 20 שנה. במקביל, עוסקת רינה בהדרכה קהילתית בהיגיינת הפה לילדים ולמבוגרים. 

דינה רוזנבאום - שיננית מוסמכת
דינה סיימה את לימודיה כשיננית מוסמכת באוניברסיטת תל אביב בשנת 2008.