יישור שיניים אינויזליין

יישור שיניים שקוף - אינויזליין - הדרך ליישר שינייים בלי שאף אחד ייראה!

מהי שיטת אינויזליין?

שיטת Invisalign® (אינויזיליין) היא למעשה דרך בלתי נראית ליישור שיניים ולהשגת החיוך שתמיד חלמתם עליו, באמצעות טכנולוגיית הדמיית מחשב בתלת ממד.

אינויזיליין מפרטת את תכנית הטיפול המלאה, החל מהעמדה ההתחלתית של השיניים ועד לעמדה הסופית הרצויה. לאחר מכן, מיוצרת סדרה של קשתיות שקופות אשר מותאמות אישית אך ורק לשיניים שלכם, ותפקידה להזיז אותן בהדרגה. כל קשתית מורכבת למשך כשבועיים ולאחר מכן מוחלפת על ידי הקשתית הבאה בסדרה, עד שמושגת עמדת השיניים הסופית. משך טיפול ה- Invisalign (אינויזליין) נקבע על ידי הרופא, בהתאם לצרכים היחודיים שלכם. 

מהם היתרונות העיקריים של יישור שיניים שקוף?

קשתיות אינויזליין הן, למעשה, שקופות. מאחר שכמעט שלא ניתן להבחין ב"פלטה" הבלתי נראית הזאת, הרכבת אינויזליין לא מפריעה לסגנון החיים ולחיי היומיום שלכם. לטיפול יישור שיניים שקוף ישנם הרבה ייתרונות אך הוא אינו מתאים לכל אחד.
קשתיות Invisalign ניתנות להסרה. שלא כמו הסמכים ("קוביות" או "ברזלים"), הגמישות של Invisalign מאפשר לכם לאכול ולשתות כל דבר שתרצו במהלך הטיפול על ידי ההסרה של הקשתיות. ואתם יכולים גם להסיר את הקשתיות כדי לצחצח שיניים ולהשתמש בחוט דנטלי כהרגלכם כדי לשמור על ריח פה רענן והגיינת פה טובה.
שלא כמו סמכים, שיטת Invisalign לא עושה שימוש בחוטי מתכת או בקוביות מתכת, שעלולים לפצוע את חלל הפה שלכם. נוסף על כך, מכיוון שהביקורים שלכם במרפאה במהלך הטיפול אינם כרוכים בהתאמות של חוטי או סמכי מתכת, קרוב לודאי שתבלו פחות זמן בכסא רופא השיניים.

לבסוף, Invisalign מאפשרת לכם לראות את התוצאות הוירטואליות של הטיפול עוד לפני שתתחילו, כדי שתדעו איך ייראו השיניים הישרות שלכם כשיושלם הטיפול.

לפגישת ייעוץ ללא עלות לחצו כאן

או התקשרו עכשיו

077-9968974

 

איך מתחילים עם יישור שיניים שקוף Invisalign? 

ההתחלה היא פשוטה: קבעו תור לייעוץ במרפאה. רופאים רבים מציעים ייעוץ ראשוני חינם. כדי שתהיה לכם חוויית טיפול

יישור שיניים שקוף

אינויזיליין טובה, מומלץ להקדיש מעט זמן ולחפש את הרופא "המתאים" – רופא שיגרום לכם להרגיש בנוח ושיש לו ניסיון בטיפול במקרים דומים לשלכם. 

איך פועלת שיטת Invisalign?

באותו האופן שבו נעשה שימוש בקוביות ובחוטי מתכת בסמכים הרגילים, כך גם הקשתיות של Invisalign גורמות לתזוזת השיניים באמצעות הפעלת כוח מבוקר עליהן. ההבדל העיקרי הוא ששיטת Invisalign לא רק שולטת בכוח המופעל, אלא גם מתזמנת את יישום הכוח: רק שיניים מסוימות מוזזות בכל שלב של הטיפול. תזוזות אלה נקבעות על ידי הרופאים שלנו אשר קובעים בשבילכם את תכנית הטיפול היחודית לכם.
כל טיפול מותאם אישית לדרישות שלך בהתייעצות עם רופאי השיניים במרפאת המומחים שלנו. קח את הצעד הבא וקבע עכשיו תור לבדיקת ייעוץ חינם!

ממה עשויות הקשתיות, ואיך הן נראות?

הקשתיות הבלתי נראות, שעשויות מחומר תרמופלסטי אשר פותח במיוחד בשביל תוכנית הטיפול של יישור השיניים השקוף - Invisalign, דומות במראן לקשתיות להלבנת שיניים. קשתיות Invisalign מיוצרות בשבילכם בהתאמה אישית ומטרתן להזיז את השיניים שלכם על-פי רצף שנקבע על-ידי הרופא.

מאז שהסרתי את ה"ברזלים" שלי, השיניים שלי זזו. האם Invisalign יכולה לתקן את המצב?

מספר מטופלים בשיטת Invisalign עברו, בזמן כלשהו בעבר, טיפול קודם עם סמכים – בדרך כלל בשנות הנעורים שלהם. על פי רוב, Invisalign יכולה לתקן את התזוזה שנגרמה אחרי הטיפול בסמכים, ולעשות זאת בלי שתאלצו לעבור את הטראומה והמבוכה החברתית שבהרכבת סמכים ממתכת.

אני מרכיב "ברזלים". האם אני יכול להחליף אותם ב- Invisalign?

הרופאים שלנו מטפלים במספר לא מבוטל של מטופלים באמצעות השילוב של סמכים ושיטת Invisalign. התייעצו עם יישור שיניים הרופאים שלנו כדי לקבוע מהו סוג הטיפול הטוב ביותר בשבילכם.

האם ההרכבה של קשתיות Invisalign תשפיע על הדיבור שלי?

שיניים ישרות


בדומה לטיפולים אורתודנטים אחרים, קשתיות Invisalign עשויות להשפיע באופן זמני על הדיבור של מטופלים מסוימים, ותיתכן לשפתת (הגייה לקויה של ס' ו-ז') למשך יום או יומיים. עם זאת, כשהלשון שלכם תתרגל לקשתיות שבפה שלכם ליקויי הדיבור שנגרמים על ידיהן אמורים להיעלם.

האם ישנן מגבלות שחלות על סוגי האוכל שאני רשאית לאכול במהלך הטיפול?

לא. תודות לאפשרות להסיר את הקשתיות, אתם יכולים לאכול ולשתות מה שתרצו במהלך הטיפול. למעשה, אתם מתבקשים להסיר את הקשתיות שלכם בזמן איכלה ושתייה. לכן, שלא כמו הטיפולים המסורתיים שעושים שימוש בחוטי ובריבועי מתכת, אין צורך להגביל את הצריכה של המאכלים או החטיפים האהובים עליכם, אלא אם הרופא שלכם הורה על כך. יתר על כן, חשוב שתצחצחו שיניים אחרי כל ארוחה ולפני שתרכיבו מחדש את הקשתיות כדי לשמור על ריח פה רענן והגיינת פה טובה.

האם אני יכול ללעוס גומי לעיסה בזמן הרכבת הקשתיות?

לא, גומי ללעיסה יידבק לקשתיות. אנחנו ממליצים להסיר את הקשתיות לאכילת ארוחות וחטיפים.

האם הטיפול באמצעות Invisalign יכאב?

למרות ששיטת Invisalign מיישרת את השיניים בלי הכאב והמתח שכרוכים בסמכים ממתכת, ישנם אנשים שחווים אי נוחות זמנית למשך ימים ספורים בתחילתו של כל שלב חדש בטיפול. דבר זה הוא נורמלי ובדרך כלל מתואר כתחושת לחץ. זהו גם סימן ש- Invisalign אכן מבצעת את פעולתה, מכיוון שהשיטת מזיזה את השיניים עד שהן מגיעות לעמדתן הסופית. אי-הנוחות הזו נעלמת בדרך כלל בתוך ימים ספורים.

באיזו תכיפות עלי להרכיב את הקשתיות?

הקשתיות פועלות ביעילות המרבית כשמרכיבים אותן בין 20 ו-22 שעות ביום – ומסירים אתן רק לאכילה, צחצוח, ושימוש בחוט דנטלי.

באיזו תכיפות עלי לבקר אצל הרופא?

הרופא שלנו יקבע לכם פגישות סדירות – בדרך כלל פעם בארבעה עד שישה שבועות. המטרה של הפגישות היא להבטיח שהטיפול שלכם מתקדם בהתאם לתכנית.

מהו משך הטיפול בשיטת אינויזליין?

משך הטיפול תלוי בחומרת המקרה שלכם והרופאים שלנו הם שמסוגלים לקבוע אותו. עם זאת, טיפול ממוצע אורך כ-12 חודשים.

יישור שיניים שקוף - מחיר

אנחנו יודעים שעלות היא שיקול חשוב לכל מי שרוצה לעבור טיפול דנטלי או אורתודנטי. האמת היא, שרק הרופא שלנו יכול לקבוע את עלות הטיפול המסוים שלכם. הדבר תלוי בסוג הטיפול הנדרש, בהיקף הבעיות שאתם רוצים לטפל בהן, במשך תכנית הטיפול שלכם ובגורמים אחרים שנקבעים על ידינו. העלות של טיפול ב- Invisalign דומה בדרך כלל לעלות של סמכים רגילים – המחיר עשוי להיות כ-18,000 ש"ח ומעלה. אם אתם חוששים מהעלות, דברו עם הצוות שלנו על אפשרויות תשלום – אנו מציעים תכניות גמישות של תשלומים חודשיים ונוחים, שרבות מהן ללא ריבית ואינן כרוכות בתשלום של מקדמה.