הלבנת שיניים

הלבנת שיניים בשיטת Zoom

עשה את הצעד הראשון כדי להרגיש טוב ולהיראות נפלא עם שיניים לבנות ובוהקות יותר תוך פחות משעה עם הלבנת שיניים בשיטת Zoom.

שיניים לבנות

שיניים לבנות בשיטת Zoom היא בטוחה, יעילה ומהירה מאוד, ומבוצעת רק על ידי רופאי שיניים מוסמכים המתמחים בטכניקה הזו.
הלבנת השיניים בשיטת הלייזר שלנו מייצגת קפיצת מדרגה טכנולוגית שהעלתה את הסטנדרט של רפואת השיניים הקוסמטית.

 ברוב המקרים צבע השיניים הוא מאפיין תורשתי, אבל עם זאת, צבע השיניים תלוי בעיקר במצב השיניים, בבריאות הדנטאלית ובאורח החיים.


שינוי בטמפרטורה של מזונות ומשקאות מאפשר לשיניים להתרחב ולהתכווץ, דבר שמתיר חדירה של כתמים לשיניים.מספר גורמים יכולים להוביל להתכהות או שינוי צבע. הגורמים הנפוצים ביותר הם: שתיית נוזלים מכתימים כגון קולה, תה, קפה או יין; צריכת טבק; עישון סיגריות וחלוף הזמן.
מזונות שהם מעט חומציים פותחים את הנקבוביות של האמייל ומאפשרים לכתמים להיכנס פנימה. שיניים מתכהות ככל שאנחנו מתבגרים כי גורמי ההכתמה פועלים על השיניים לאורך פרק זמן ממושך יותר.

לפגישת ייעוץ ללא עלות לחצו כאן

או התקשרו עכשיו

077-9968974

 

 ד"ר רביב אריה מדבר על טיפולי שיניים אסתטיים בערוץ המומחים

 
ישנם גם גורמים פנימיים להכתמת השיניים כגון כתמי טטרציקלין, רעלת פלואור, פציעה, טיפולי שיניים, וכמובן, תהליך ההזדקנות. בהתאם לחומרת ההכתמה, הלבנה תבהיר את האיזורים הכהים ביותר אך יתכן שהיא לא תתקן לחלוטין את המצב. הלבנת לייזר שינתה את המראה של אלפי מטופלים. אפילו אצל אלה ששיניהם היו מוכתמות מאוד, הצהיבו או או שצבען האפיר, הלבנת שיניים בלייזר מציעה תוצאות יוצאות דופן.

תהליך הלבנת השיניים

הנוהל המלא נמשך פחות משעה. ניקוי שיניים רגיל אצל שיננית מומלץ לפני שעוברים טיפול הלבנת שיניים Zoom.
הנוהל מתחיל בהכנה קצרה כדי לכסות את השפתיים והחניכיים, ואילו השיניים נותרות חשופות. לאחר מכן רופא השיניים מורח ג'ל הלבנה Zoom המכיל מי חמצן, אשר פועל יחד עם האור של Zoom כדי לחדור לשיניים ולפרק את הכתמים והגורמים משני הצבע.
הג'ל נותר במקומו למשך 15 דקות בזמן שהאור מופעל. במשך הזמן הזה, אתה יכול להירגע, לצפות בטלוויזיה או להאזין למוזיקה.
את הג'ל מורחים למשך 3 פרקי זמן בני 15 דקות שבהם מופעל האור, וזמן הטיפול הכולל עומד על 45 דקות. אנשים עם רפלקס הקאה חזק או חרדה עשויים לחוות קשיים כשהם עוברים את כל הנוהל הזה.
מיד לאחר מכן מורחים על השיניים משחת ג'ל פלואוריד להפחתת הרגישות.

נקודות חשובות לגבי הלבנת שיניים Zoom

ישנם אנשים שעלולה להתעורר אצלם רגישות במהלך טיפול. האור של Zoom מייצר חום מינימלי, שבדרך כלל הוא המקור לאי נוחות. לעתים נדירות המטופל עשוי להרגיש דקירות קלות מיד בסיום הנוהל, אבל תחושה זו תמיד נעלמת. שאל את רופא השיניים שלך על משחת שיניים נגד רגישות לפני הטיפול בכדי להפחית את הרגישות.
בדומה למוצרי הלבנת שיניים אחרים, הלבנת Zoom אינה מומלצת לילדים מתחת לגיל 13 או לנשים הרות או מיניקות. כמו כן, חשוב לזכור שייתכן שטיפול הלבנה לא יהיה יעיל עבור אנשים מסוימים כפי שהוא יעיל עבור אנשים אחרים. רק רופא השיניים שלך יכול לקבוע עם שיטת הלבנת השיניים Zoom מתאימה לך אחרי שיבצע בדיקת פה מקיפה שכוללת אומדן גוון.

תוצאות לאחר ההלבנה

באמצעות מילוי מספר הוראות טיפול פשוטות שלאחר ההלבנה, השיניים שלך תמיד יהיו בהירות יותר מאשר היו לפני כן. על מנת לשמור ששינייך ייראו במיטבן, אנו ממליצים על שימוש בחוט דנטלי, צחצוח שיניים פעמיים ביום, ושימוש קל מדי פעם בג'ל הלבנה יומי Zoom. מוצרים אלה הם מוצרים עם נוסחה מקצועית המיועדים במיוחד לשמור על שינייך במצבן הבוהק ביותר. מוצרים אלה זמינים רק אצל רופאי שיניים.