טיפולי שיניים לקראת החתונה

הצעת הנישואין כבר הייתה, אמרתן לבחיר לבכם כן וכעת זה הזמן להתחיל בהכנות. אתן יודעות שביום החתונה שלכן אתן רוצות להיראות מיליון דולר ושכל דבר קטן יראה בצילומים, באלבומי החתונה ובסרט החתונה. אחד הדברים שיותר בולטים בצילומי חתונה הם כמובן השיניים שלנו. אנו רוצות שביום החתונה הן תהיינה לבנות, יפות וכמובן ישרות. לכן כלות רבות כיום מחפשות לבצע לפני החתונה טיפולים אסתטיים כמו יישור שיניים או הלבנתן. במאמר זה נדבר על הנושא של טיפולי שיניים שניתן לעשות לקראת החתונה שלכן.

הלבנת שיניים ושמלות כלה, מה הקשר?

אז כמו שאתן מבינות, לא רק שמלות כלה הן לבנות, גם השיניים שלכן יכולות להיות בגוון הלבן והיפה. כאשר בוחרים שמלות כלה, בוחרים להן גוון לבן צחור, שמנת, אפרפר כאשר הכל בסופו של דבר הוא על טהרת הלבן. בהלבנת שיניים זה גם כך. רופא השיניים יעשה עבורכם הלבנת שיניים אשר מתאימה לגוון האמיתי שלהן. גם בהלבנת שיניים יש גוונים של הלבנה. הלבנת השיניים היא תהליך כימי עדין אשר מותאם לגוון שאתם והרופא החלטתם ליצור. הרופא בטיפול זה מכין במיוחד עבורכם את הגוון המתאים. לאחר שעה עד שעתיים תקבלו שיניים לבנות שיצטלמו נהדר בחתונה שלכן. טיפולי הלבנת שיניים אתן יכולות לעשות גם בבית, אך קחו בחשבון כי מדובר בתהליך ארוך של חודש לפחות. בין כל ההכנות לחתונה, חיסכו לכן את הזמן היקר הזה ולכו לבצע הלבנת שיניים מהירה אצל הרופא.

ציפוי חרסינה לשיניים שניזוקו

לעיתים כל השיניים שלנו נראות מעולה, אך שן אחת או שניים הצהיבה או השחירה מכל מיני סיבות כמו עישון, צחצוח שאינו נכון, מכה או טראומה שקרתה לשן. על מנת לתקן את השיניים הספציפיות שניזוקו, מומלץ לגשת לרופא אשר מתמחה בציפוי חרסינה לשיניים. את ציפוי החרסינה מתאים הרופא במעבדת השיניים לפי צבע השיניים האחרות שלכם. ציפויי החרסינה כיום הם פופלאריים מאוד מהסיבה שהציפוי נשאר לאורך זמן והוא לא סופח אליו חומרים רבים כמו לדוגמא ניקוטין. כך הציפוי מקנה לשיניים מראה יפה לאורך זמן.

יישור שיניים

אין אדם שנולד סימטרי בגופו. חוסר הסימטריה מתבטאת לעיתים גם בשיניים. אצל חלק מהאנשים מדובר בעיוות מולד ואצל חלקם עיוותים שנוצרו עם השנים. במידה והשיניים שלכם לא ישרות, סביר מאוד שזה יתבטא בחיוך שלכם בתמונות החתונה. יישור שיניים יכול מאוד לעזור במצבים אלו. בעבר יישור שיניים היו עושים באמצעות גשר שהמראה שלו היה פחות אסטטי. כיום ניתן ליישר שיניים בשיטה חדשנית אשר נקראת אינויזליין. בשיטה זו למעשה מתקינים לאדם פלטות שקופות אותן מחליפים פעם בשבועיים עם תזוזת השיניים. כמו כן, הפלטות ניתנות להסרה בקלות לצורך אכילה ושתיה. על מנת לעשות טיפול שיניים לפני החתונה, יש להתחיל מיד עם תחילת ההכנות ולא לחכות לרגע האחרון. זהו תהליך שלוקח זמן.

סגירת מרווחי שיניים

עוד תופעה שאנשים פחות אוהבים בשיניים שלהם זה מרווחים. כיום זו בעיה שניתנת לפיתרון על ידי השלמה של שיני חרסינה בין הרווחים. לפני שמשלימים את שיני החרסינה, יש לעבור טיפול אורטודנטי כדי שתוכלו להכניס שן ברווחים ולסגור אותם. גם כאן חשוב להתחיל את הטיפול בזמן.

לסיכום, החתונה שלכם זה אולי האירוע הגדול ביותר בחייכם, אתם רוצות להיראות בה הכי יפות שיש ובמיטבכן. טיפולי שיניים אסטטיים הם בהחלט נושא שכדאי לתת בו את הדעת לפני שאתן מצטלמות לחתונה וחשוב מאוד שתתחילו בטיפולים אלו מיד לאחר ההצעה.

אולי יעניין אותך גם?