רביב מרפאת שיניים בכפר סבא

השתלות שיניים, שיקום הפה, יישור שיניים שקוף ועוד מגוון טיפולי שיניים מתקדמים

 

רביב מרפאת שיניים ממוקמת במרכז כפר סבא ומציעה צוות מומחים במגוון רחב של תחומים, כולל טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, שיקום הפה, השתלת שיניים ביום אחד ועוד מגוון טיפולי שיניים מתקדמים, ועבודת צוות מקצועית, בהתאמה אישית מלאה לצורכי מטופלינו.
צוות המרפאה מקפיד על רמה מקצועית גבוהה ביותר, כאשר הטיפולים מבוצעים תחת קורת גג אחת ותחת פיקוחו של ד"ר רביב - המנהל הרפואי של מרפאתנו. הצוות כולל רופאי שיניים מומחים בוגרי הדסה ירושלים, וכל מטופל נהנה משירותיהם של אותם מומחים עפ"י התחום שבו הוא זקוק לטיפול. עבודת הצוות מסייעת לסיום כל טיפול על הצד הטוב ביותר, כשטובת המטופל עומדת לנגד עינינו כל העת.
במרפאתנו מכשור חדיש, מתקדם וסטרילי הכולל גז צחוק, מיקרוסקופ ייחודי לביצוע טיפולי שורש ושתלים תקניים מאושרים על ידי ה – FDA, אשר גורמים לכך שהטיפולים יהוו חוויה מסוג אחר. הטכנולוגיה המתקדמת ברביב מרפאת שיניים היא כלי עזר, שנועד לתת את השירות הטוב ביותר יחד עם מגע אנושי והכרת הצרכים האמיתיים של המטופל, שהם הגורם הראשון במעלה להצלחת הטיפול. כל מטופל במרפאה זוכה לשירות מקצועי ומסור וליחס חם ואכפתי מצוות המרפאה.

הטבת שתל בונוס בשווי אלפי שקלים למתקשרים החודש. צריכים מעל 7 שתלים? קבלו מאיתנו שתל נוסף ללא עלות!

לפגישת ייעוץ ללא עלות לחצו כאן

או התקשרו עכשיו 

09-7601128

 

למקרים דחופים ולנוחות המטופלים, המרפאה פועלת משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב המאוחרות.


השתלות שיניים – רביב מרפאת שיניים

השתלות שיניים נחשבות לחוד החנית בענף רפואת השיניים מבחינת ההתפתחות הטכנולוגית המתמדת והמהירה. הטכנולוגיה והחומרים שמשמשים להשתלות שיניים עברו שינויים משמעותיים בשנים האחרונות.

מכאן, שחשוב מאוד לבחור במרפאת שיניים מקצועית שמקפידה להתעדכן כל העת בחידושים המדעיים. מרפאה שמעניקה לכל מטופל את הטיפול העדכני והטוב ביותר.

להשתלות שיניים יתרונות רבים, וביניהם:

  • שתלים דנטליים משפרים באופן משמעותי לא רק את מראה הפנים אלא גם את איכות החיים.
  • השתלים בימינו מחזיקים מעמד זמן רב, ובדרך כלל כל החיים.
  • לשתלים יש אחוזי הצלחה גבוהים. הנתונים מלמדים על שיעור של 95 אחוזי הצלחה.
  • חיוך מקסים הוא חלומו של כל אחד. רפואת שיניים קוסמטית הפכה להיות מקובלת בתרבות שלנו. 
  • השתלים מהווים חלק בלתי נפרד מהמהפכה שחוללה רפואת השיניים הקוסמטית ומטופלים רבים שאיבדו שיניים בוחרים היום בהשתלות.


אם גם אתם סובלים משיניים חסרות, ורוצים ליהנות מהיתרונות של השתלת שיניים, תוכלו לזכות בטיפול מסור של צוות מקצועי, מיומן ואחראי שמחכה לכם במרפאה שלנו.