טיפולי שיניים לילדים

 

ילד בטיפול שיניים

אנו במרפאת השיניים של ד"ר רביב מאמינים שלכל ילד מגיע חיוך בריא ומושלם! בכדי להשיג זאת, ילדים זקוקים לתזונה נכונה, לשמירה על היגיינה אורלית ולבדיקות תקופתיות על בסיס קבוע מגיל צעיר.

האקדמיה האמריקאית לטיפולי שיניים לילדים ממליצה על ביקור ראשון אצל רופא השיניים כאשר גיל הילד הינו בין שישה לשנים עשר חודשים, כאשר לאחר מכן על בדיקות המעקב להתרחש כל חצי שנה בכדי לעקוב אחר התפתחות השיניים ומניעה מוקדמת של התפתחות מחלות. במהלך תקופה זו אנו נבדוק את שיניי הילד, וניתן חוות דעת מקצועית על בריאות השיניים ומצב גדילתן, ונלמד על שמירה ותחזוקה נכונה של שיניי הילד.


רפואת שיניים לילדים


מה צריך לדעת לפני הטיפול הראשון?

הכנת הילד לפני הטיפול הראשון תעזור לילד להרגיש נוח יותר כשהוא יגיע למרפאתנו. בביקור זה אנו נבדוק את שיניי הילד, וניתן להורה מידע על בריאות השיניים והגדילה, וגם נלמדו איך לשמור על היגיינת הפה של הילד. ישנם מספר דברים אשר אתם יכולים לעשות לפני הביקור הראשון בכדי להפכו לחיובי עבור הילד:

נסו להפוך את הביקור לחוויה טובה ונעימה.
אימרו לילד שרופא השיניים הוא אדם נחמד, שרק הולך לספור את השיניים שלו.
הוו דוגמא אישית טובה לילד על ידי צחצוח ושימוש בחוט דנטאלי לפני הילד בצורה יומיומית, וביקורים תקופתיים קבועים אצל רופא השיניים שלכם.

כל טיפול מותאם אישית לדרישות שלך בהתייעצות עם רופאי השיניים במרפאת המומחים שלנו. קח את הצעד הבא וקבע עכשיו תור לבדיקת ייעוץ חינם!